Dziękuję za kontakt. Twoja wiadomość została wysłana.

Nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj ponownie.

Anna Różnicka | Fotografia dziecięca i rodzinna | Fotografia ślubna Warszawa bio picture

Witam na moim blogu

Kobieta nieco zakręcona z głową pełną marzeń, mama ośmioletniej Mai. Z wykształcenia plastyk – ceramik oraz kosmetolog. Należę do szerokiego grona pasjonatów fotografii. Jest to dziedzina, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Fotografia stała się dla mnie nie tylko pasją, ale również sposobem na życie i cały czas sprawia mi ogromną przyjmność.

Nie znajdziecie tutaj długich opisów i opowieści z życia. Nie lubię pisać o sobie, nie umiem tworzyć poezji i budować pięknych zdań. Znajdziecie tu jednak całą masę emocji, momentów ulotnych, prawdziwych i spontanicznych. Chwil przedstawionych najlepiej jak potrafię i czuję. Chwil przedstawionych sercem.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. Ania

Wymarzony pierwszy post :)

Długo czekałam na tą chwilę, kiedy napiszę pierwszego posta na moim blogu. Teraz, gdy on już powstał, nie wiem od czego mam zacząć. Na pewno mam Wam wiele do pokazania, dlatego też większość najbliższych postów będzie zawierała niewiele opisów, ale za to mnóstwo zdjęć. Życzę miłego oglądania i mam nadzieję gościć tutaj jak najszersze grono odwiedzających :)

 

Ania - Cóż za zaszczyt wpisywać pierwszy komentarz pod pierwszym postem. Jestem pewna, że znajdzie się tu wielu Twoich wielbicieli:) Trzymam kciuki za stronę, za nowe zdjęcia i ... sama wiesz:) p.s. bardzo podoba mi się lTwoje nowe logo:)

admin - Bardzo dziękuję Aniu :) Mam nadzieję, że będę coraz lepsza w tym co robię :) Dzięki takim ludziom jak Ty mam energię do działania :)

rafamalk - Piękne zdjęcia. Życzę samych sukcesów!

admin - Dziękuję za wpis i cieszę się, że zdjęcia się spodobały :) Na szczęście dzięki Panu mogę je tu prezentować :)

tomek - fotografie świetne, ale jest ich 'trochę' za duzo na str. głównej moim zdaniem, przez co blog okropnie długo się ładuję.. wystarczyło by dać 1 jedno zdjęcie na wpis, a reszta w rozszerzeniu wpisu ; ) pozdrawiam, tomek

admin - Dziękuję :) Pomyślę o tym, choć wolę tą wersję. Podpytałam kilku osób i nikt nie ma problemów z wolnym ładowaniem. W każdym razie dziękuję za uwagę :) Pozdrawiam serdecznie :)

Thady - Cudowny Blog Profesjonalizm w każdym calu:))

admin - Pięknie dziękuję, że zajrzałeś Tadziu :) Pozdrawiam Ciebie i całą rodzinkę :)

kulten - Hej, Od dłuższego czasu jestem absolutnym fanem Twojej sztuki fotografii. Masz oko i świetny dryg do obróbki. pozdrawiam kulten (nikonowe forum)

Your email is never published or shared. OZNACZONE POLA SĄ WYMAGANE *

*

*